Praca - Pielęgniarka
Instrumentariuszka -
Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska

Praca - Pielęgniarka Instrumentariuszka - Ząbkowice Śląskie

Pielęgniarka / Pielęgniarz Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
Klient PM
Na pełny etat (Do ustalenia)
Opublikowano: 5 maja 2020 o 09:58

Do szpitala w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie) posiadającego oddziały : chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, pediatryczny, ginekologiczno-położniczy, neonatologiczny i Szpitalny Oddział Ratunkowy pilnie poszukujemy na poniższe stanowisko:

Pielęgniarka instrumentariuszka

Zapewnimy Ci:

1. Dowolny rodzaj umowy w zależności od Twoich preferencji

2. Pracę od zaraz w wymiarze pełnego etatu w systemie zmianowym

3. Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy

4. Stawka - o stawce poinformuję telefonicznie, do negocjacji

Wystarczy, że spełniasz poniższe wymagania:

* Minimalna liczba lat doświadczenia: co najmniej 1 rok

Pożądane umiejętności zawodowe :

1. Ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego

2. Kurs RKO

3. Kurs EKG i przetaczania krwi.

Twoje zadania:

1. Zapoznanie się ze szczegółami planu zabiegów chirurgicznych, ginekologicznych i położniczych/ew. dodatkowa konsultacja z lekarzem operującym/,

2. Przegląd stanu gotowości sali operacyjnych do przeprowadzenia zabiegów zgodnie z

zaplanowanymi technikami i sposobami/przygotowanie i rewizja sprawności sprzętu i urządzeń

3. Przygotowanie odpowiednich narzędzi i materiałów medycznych w ilościach zgodnych ze standardami przyjętymi w bloku operacyjnym,

4. Przygotowanie sprzętu i środków niezbędnych do wykonywania bieżącej dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych

5. Realizacja zadań pielęgniarskich w strefie jałowej, ze szczególnym uwzględnieniem zasad:

• chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz aseptycznego ubrania ,

• prawidłowego pobierania i nadzorowania ilości narzędzi i materiałów medycznych,

• aseptycznego przygotowania stolików z narzędziami,

• bezpiecznego i zgodnego z planem zabiegów, ułożenia pacjenta na stole operacyjnym

• z jednoczesnym zapewnieniem mu wygody oraz warunków do zachowania intymności,

• przygotowania zespołu chirurgicznego do aseptycznego wykonania zabiegu operacyjnego,

• bezpiecznej obsługi urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów,

• sprawnego dostarczania i nadzoru nad racjonalnym zużyciem materiałów/gazików, nici chirurgicznych, implantów, leków, itp.