Praca - Ordynator Oddziału
Pediatrii - Ząbkowice
Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska

Praca - Ordynator Oddziału Pediatrii - Ząbkowice Śląskie

Lekarz Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
Klient PM
Na pełny etat (Do ustalenia)
Opublikowano: 5 maja 2020 o 09:59

Do Ząbkowic Śląskich pilnie poszukujemy na poniższe stanowisko:

Ordynator Oddziału Pediatrii

Zapewnimy:

1. Dowolny rodzaj umowy w zależności od preferencji.

2. Pracę od zaraz w wymiarze pełnego etatu oraz dyżury lekarskie w oddziale.

3. Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy.

4. Stawka w przypadku umów cywilnoprawnych: od 100-120 zł /na godzinę, natomiast w przypadku umowy o pracę 15000,00 zł plus dodatek funkcyjny, dyżury liczone jako praca nadliczbowa.

Wynagrodzenie do negocjacji.

Dodatkowe bonusy:

1. Dopłata do wynajmu mieszkania w przypadku wynajęcia na terenie miasta lub okolic - do ustalenia.

2. W przypadku dojeżdżania do pracy z miejsca stałego zamieszkania, możliwość partycypowania w kosztach paliwa.

Wystarczy, że spełniają Państwo poniższe wymagania: Specjalista Pediatrii i/lub neonatolog Minimalna liczba lat doświadczenia: co najmniej 2 lata

Zadania:

1. Planowanie, organizacja i kontrola pracy wykonywanej przez personel oddziału, z uwzględnieniem funkcjonowania oddziału w ruchu ciągłym.

2. Bieżące monitorowanie zgodności świadczonych przez Oddział usług medycznych z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia.

3. Prowadzenie diagnostyki i leczenie pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej.

4. Odpowiedzialność za prawidłowość postępowania leczniczego i diagnostycznego.

5. Odpowiedzialność za zakres i właściwość udzielanych informacji pacjentom i ich rodzinom.

6. Przestrzeganie dyscypliny ekonomicznej i finansowej przy realizacji zadań kierowanej jednostki organizacyjnej, z uwzględnieniem warunków kontraktu zawartego z płatnikiem.