Praca - lekarz pediatra,
neonatolog - ordynator -
Ząbkowice Śląsk...

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska

Praca - lekarz pediatra, neonatolog - ordynator - Ząbkowice Śląskie

Lekarz Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
Klient PM
Inna (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 15000 do do uzgodnienia
Opublikowano: 13 lutego 2020 o 12:31

Dla naszego klienta, placówki medycznej w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie)
pilnie poszukujemy na poniższe stanowisko:

Ordynator oddziału pediatrii.

Zapewnimy:

1.         Dowolny rodzaj umowy w zależności od preferencji

1.        Dowolny rodzaj umowy w zależności od preferencji

2.         Pracę od zaraz w wymiarze pełnego etatu oraz dyżury lekarskie w oddziale.

3.         Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy

4.         Stawka w przypadku umów cywilnoprawnych: od 100-120 zł /na godzinę,

natomiast w przypadku umowy o pracę 15000,00 zł plus dodatek funkcyjny, dyżury liczone jako praca

nadliczbowa. Wynagrodzenie do negocjacji.

Dodatkowe bonusy:

1.          Dopłata do wynajmu mieszkania w przypadku wynajęcia na terenie miasta lub okolic do

ustalenia.

2.          W przypadku dojeżdżania do pracy z miejsca stałego zamieszkania możliwość

partycypowania w kosztach paliwa.

Wystarczy, że spełniają Państwo poniższe wymagania:

Specjalista Pediatrii i/lub neonatolog

Minimalna liczba lat doświadczenia: co najmniej 2 lata

Zadania:

1.          Planowanie, organizacja i kontrola pracy wykonywanej przez personel oddziału, z

uwzględnieniem funkcjonowania oddziału w ruchu ciągłym.

2.          Bieżące monitorowanie zgodności świadczonych przez Oddział usług medycznych z

kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia.

3.          Prowadzenie diagnostyki i leczenie pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej.

4.          Odpowiedzialność za prawidłowość postępowania leczniczego i diagnostycznego.

5.          Odpowiedzialność za zakres i właściwość udzielanych informacji pacjentom i ich rodzinom.

6.          Przestrzeganie dyscypliny ekonomicznej i finansowej przy realizacji zadań kierowanej

jednostki organizacyjnej, z uwzględnieniem warunków kontraktu zawartego z płatnikiem.

W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z nami.

Tel: 664336724

Zapraszamy serdecznie!