Praca - lekarz pediatra/
lekarz neonatolog - Ząbkowice
Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska

Praca - lekarz pediatra/ lekarz neonatolog - Ząbkowice Śląskie

Lekarz Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
Klient PM
Na pełny etat (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 100/h do 120/h
Opublikowano: 13 lutego 2020 o 11:26

Dla naszego klienta, placówki medycznej w Ząbkowicach Śląskich pilnie poszukujemy na poniższe stanowisko:

Lekarz asystent Oddziału Pediatrii

Zapewniamy:

1.         Dowolny rodzaj umowy w zależności od preferencji

2.         Pracę od zaraz w godzinach dopołudniowych oraz dyżury lekarskie w oddziale.

            Tygodniowo 16 godzin dopołudniowych (poniedziałki +piątki ) możliwość łączenia z dyżurami czyli
            48 godz. tygodniowo
3.         Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy

4.         Stawka w wysokości od 100-120 zł /na godzinę

Wystarczy, że spełniają Państwo poniższe wymagania:

Specjalista pediatra i/lub neonatolog

Minimalna liczba lat doświadczenia: co najmniej 2 lata

Pożądane umiejętności zawodowe i inne wymagania:

Dyżury lekarskie łączone z oddziałem neonatologii

Zadania:

1.          Prowadzenie diagnostyki i leczenia pacjentów z należytą starannością w zakresie

uzgodnionym z ordynatorem, zgodnie ze współczesną wiedzą medyczną.

2.          Prowadzenie dokumentacji medycznej dot. procesu leczenia, zaleceń dla personelu

pielęgniarskiego, wykonywanych zabiegów i badań itp., w szczególności dokumentacji indywidualnej

pacjentów.

3.          Udzielanie informacji pacjentom o ich stanie zdrowia i podjętych działaniach leczniczych.

4.          Konsultacje pediatryczne (na Oddziale Ratunkowym, Ambulatoryjnej Pomocy Świąteczno - Nocnej)

W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z nami.

Tel: 664336724

Zapraszamy serdecznie!