Praca - lekarz internista,
lekarz kardiolog - Ząbkowice
Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska

Praca - lekarz internista, lekarz kardiolog - Ząbkowice Śląskie

Lekarz Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
Klient PM
Inna (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 110 zł/h do 130 zł/h
Opublikowano: 13 lutego 2020 o 12:16

 Dla naszego klienta, placówki medycznej w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie) pilnie poszukujemy lekarzy na poniższe stanowisko:

​Lekarz asystent Oddziału Wewnętrznego

 Zapewnimy:

1. Dowolny rodzaj umowy w zależności od preferencji​
 2. Pracę od zaraz w wymiarze pełnego etatu oraz dyżury lekarskie w oddziale​
 3. Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy​
 4. Stawka od 110 zł do 130 zł /na godzinę

Dodatkowe bonusy:
 1. Dopłata do wynajmu mieszkania w przypadku wynajęcia na terenie miasta lub okolic do ustalenia.​
 2. W przypadku dojeżdżania do pracy z miejsca stałego zamieszkania możliwość partycypowania w
 kosztach paliwa.

 Wystarczy, że spełniają Państwo poniższe wymagania:
 1. Specjalista chorób wewnętrznych i/lub kardiolog, lekarz w trakcie specjalizacji.​
 2. Minimalna liczba lat doświadczenia: 2 lata

Zadania:
 1. Prowadzenie diagnostyki i leczenia pacjentów z należytą starannością w zakresie uzgodnionym z
 ordynatorem, zgodnie ze współczesną wiedzą medyczną.​
 2. Prowadzenie dokumentacji medycznej dot. procesu leczenia, zaleceń dla personelu
 pielęgniarskiego, wykonywanych zabiegów i badań itp., w szczególności dokumentacji indywidualnej
 pacjentów.​
 3. Udzielanie informacji pacjentom o ich stanie zdrowia i podjętych działaniach leczniczych.​
 Konsultacje internistyczne w oddziałach szpitalnych​
 - Oddział posiada 26 łóżek.

 Pożądane umiejętności zawodowe i inne wymagania:
 1. Mile widziane umiejętności wykonywania badań USG, Echo serca pacjentom hospitalizowanym w
 oddziale

 W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z nami.
 Tel: 664336724
 Zapraszamy serdecznie!