Praca - Lekarz asystent
Oddziału Pediatrii -
Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska

Praca - Lekarz asystent Oddziału Pediatrii - Ząbkowice Śląskie

Lekarz Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
Klient PM
Inna (Do ustalenia)
Opublikowano: 5 maja 2020 o 09:56

Do Ząbkowic Śląskich pilnie poszukujemy na stanowisko:

Lekarz asystent Oddziału Pediatrii

Zapewnimy:

1. Dowolny rodzaj umowy w zależności od preferencji.

2. Pracę od zaraz w godzinach dopołudniowych oraz dyżury lekarskie w oddziale.

Tygodniowo 16 godzin dopołudniowych (poniedziałki + piątki) możliwość łączenia z dyżurami, czyli 48 godz. tygodniowo.

3. Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy.

4. Stawka w wysokości od 100-120 zł/za godzinę.

Wystarczy, że spełniają Państwo poniższe wymagania:

Specjalista pediatra i/lub neonatolog.

Minimalna liczba lat doświadczenia: co najmniej 2 lata.

Pożądane umiejętności zawodowe i inne wymagania:

Dyżury lekarskie łączone z oddziałem neonatologii.

Zadania:

1. Prowadzenie diagnostyki i leczenia pacjentów z należytą starannością w zakresie uzgodnionym z ordynatorem, zgodnie ze współczesną wiedzą medyczną.

2. Prowadzenie dokumentacji medycznej dot. procesu leczenia, zaleceń dla personelu pielęgniarskiego, wykonywanych zabiegów i badań itp., w szczególności dokumentacji indywidualnej pacjentów.

3. Udzielanie informacji pacjentom o ich stanie zdrowia i podjętych działaniach leczniczych.

4. Konsultacje pediatryczne (Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, Ambulatoryjnej Pomocy Świąteczno-Nocnej).