Praca - Pielęgniarka
operacyjna / Pielęgniarz
operacyjny - Warsza...

Warszawa, mazowieckie, Polska

Praca - Pielęgniarka operacyjna / Pielęgniarz operacyjny - Warszawa

Pielęgniarka / Pielęgniarz Warszawa, mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
Na pełny etat (Umowa o pracę)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od do uzgodnienia do do uzgodnienia
Opublikowano: 20 maja 2021 o 11:51

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

zatrudni

PIELĘGNIARKĘ OPERACYJNĄ / PIELĘGNIARZA OPERACYJNEGO

 OPIS STANOWISKA

· asystowanie przy zabiegach i operacjach okulistycznych
· przygotowywanie narzędzi i materiałów
· sterylizacja narzędzi

WYMAGANIA

· aktualne prawo wykonywania zawodu
· posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem
· umiejętność pracy w zespole
· samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
· dobra organizacja pracy
· chęć i umiejętność dokształcania się połączona z dużą motywacją
· wysoka kultura osobista
· dobra obsługa komputera

OFERUJEMY

· stabilne miejsce zatrudnienia
· pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 19.30
· dofinansowanie karnetów sportowych
· prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)