Praca - Pielęgniarka
Koordynująca Oddziałem -
Warszawa

Warszawa, mazowieckie, Polska

Praca - Pielęgniarka Koordynująca Oddziałem - Warszawa

Pielęgniarka / Pielęgniarz Warszawa, mazowieckie, Polska
Szpital SOLEC Sp. z o.o.
Na pełny etat (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od zgodnie z regulaminem do zgodnie z regulaminem
Opublikowano: 29 grudnia 2020 o 09:49

SZPITAL SOLEC sp. z o.o. poszukuje pracowników do Szpitala Tymczasowego w Szpitalu Południowym, na stanowisko:

Pielęgniarka Koordynująca Oddziałem

Miejsce pracy:  Warszawa ul rtm. Witolda Pileckiego 99

Opis stanowiska:

  • Tworzenie zespołu w Szpitalu Patronackim do nowo otwieranego Szpitala;
  • Rozpoznawanie oraz rozwiązywanie wszelkich problemów na oddziale;
  • Kierowanie i organizowanie pracy podległego zespołu medycznego;
  • Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem udzielanych świadczeń zdrowotnych w zakresie usług medycznych;
  • Nadzór i kontrola gospodarki sprzętu medycznego (aparatura medyczna) ‚ leków i szczepionek‚ gospodarki środkami ochrony indywidualnej oraz odzieży ochronnej;
  • Kontrola dokumentacji prowadzonej przez podległy personel;
  • Tworzenie i wdrażanie‚ procedur‚ standardów wykonywanej pracy‚ wymogów prawnych w zakresie obowiązujących świadczeń medycznych;
  • Zabezpieczenie i optymalizacja zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji usług medycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (magister pielęgniarstwa) oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Tytuł Specjalisty Pielęgniarstwa bądź ukończony kurs specjalistyczny w poniższych dziedzinach:
    • Anestezjologii i Intensywnej Opieki
    • Medycyny Ratunkowego
    • Chirurgii Ogólnej
    • Interny
  • Doświadczenie min. 5-letnie w wykonywanym zawodzie w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • Zaangażowanie w pracę oraz umiejętność zarzadzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:

  • Konkurencyjne stawki
  • Doskonały dojazd środkami lokomocji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat,
  • Szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Szpital SOLEC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie".