Praca - Lekarz Specjalista
Medycyny Ratunkowej - Warszawa

Warszawa, mazowieckie, Polska

Praca - Lekarz Specjalista Medycyny Ratunkowej - Warszawa

Lekarz Warszawa, mazowieckie, Polska
Szpital SOLEC Sp. z o.o.
Na pełny etat (Kontrakt / Działalność)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od indywidualne ustalenie do indywidualne ustalenie
Opublikowano: 29 grudnia 2020 o 09:49

SZPITAL SOLEC sp. z o.o. poszukuje pracowników do Szpitala Tymczasowego w Szpitalu Południowym, na stanowisko:

LEKARZ medycyny ratunkowej

Miejsce pracy:  Warszawa ul rtm. Witolda Pileckiego 99

Opis stanowiska:

Udzielanie świadczeń medycznych w tym przyjmowanie, diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej w systemie informatycznym Medicus

Wymagania:

  • Posiadanie tytuł Specjalisty bądź w trakcie specjalizacji w dziedzinie :
    • Medycyny Ratunkowej
  • Czynne prawo wykonywania zawodu
  • Podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
  • Ubezpieczenie w przypadku umowy cywilno-prawnej

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy,
  • Komfortowe warunki pracy w przyjemnej atmosferze,
  • Konkurencyjne stawki
  • Atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Szpital SOLEC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie".