Praca - Lekarz POZ w Centrum
Medycznym na Mokotowie

Warszawa, mazowieckie, Polska

Praca - Lekarz POZ w Centrum Medycznym na Mokotowie

Lekarz Warszawa, mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne MediCenter sp. zo.o.
Na pełny etat (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od do uzgodnienia do do uzgodnienia
Opublikowano: 25 września 2019 o 12:43

Centrum Medyczne Medicenter zatrudni do poradni POZ lekarza medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji lub specjalistę z interny lub w trakcie specjalizacji lub lekarza rezydenta

Jesteśmy nowoczesną przychodnią z 17 gabinetami w tym trzema gabinetami USG. Mieścimy się na warszawskim Mokotowie z wygodnymi połączeniami komunikacyjnymi. Oferujemy doskonałe warunki pracy w zgranym zespole lekarzy POZ. Mamy kontrakty z zakresu POZ, AOS, Psychiatrii, psychologii i poradni Uzależnień. Każde stanowisko jest wyposażone w komputer i drukarkę. Przychodnia jest w pełni klimatyzowana. Bliższe informacje na naszej stronie www.medicenter.pl

Praca w godzinach otwarcia POZ pomiędzy  8.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku. Wymiar godzin do ustalenia.

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy zatrudnienia: etat kontrakt, umowa zlecenie, działalność gospodarcza

Zapraszamy do kontaktu

dorzechowska@medicenter.pl

Dyr med Dorota Orzechowska 784 626 929

Kilka słów o Centrum Medycznym Medicenter

Centrum Medyczne Medicenter działa od 18 lat i jest położone na warszawskim Mokotowie z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi (metro, tramwaj, autobus). Zatrudniamy lekarzy z 21 specjalności zarówno w ramach kontraktów z NFZ jak i prywatnie. Dysponujemy 17 gabinetami w tym trzema gabinetami USG wyposażonymi w najnowszy sprzęt. Gabinet zabiegowy jest na miejscu. Wszystkie lokale są klimatyzowane. Każdy lekarz POZ ma swój własny gabinet.

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i opieka nad pacjentami przychodni jako lekarz POZ w godzinach do uzgodnienia
  • wypełnianie wymaganej przepisami dokumentacji;

Wymagania

- lekarz medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji albo specjalista z interny lub w trakcie specjalizacji albo lekarz rezydenta

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dużą elastyczność w ustalenieu godzin
  • elastyczne formy zatrudnienia: kontrakt, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole Medicenter