Praca - lekarz położnik i
ginekolog - Warszawa

Warszawa, mazowieckie, Polska

Praca - lekarz położnik i ginekolog - Warszawa

Lekarz Warszawa, mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne MediCenter sp. zo.o.
Na część etatu (Kontrakt / Działalność)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od do uzgodnienia do do uzgodnienia
Opublikowano: 30 lipca 2020 o 13:13

Centrum Medyczne Medicenter nawiąże współpracę z lekarzem specjalistą lub lekarzem po drugim roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie położnictwa i ginekologii w zakresie przyjęć ambulatoryjnych pacjentów w ramach NFZ i prywatnie.

atrakcyjne wynagrodzenie (stawka za usługę);

elastyczne formy zatrudnienia: kontrakt, umowa zlecenie, działalność gospodarcza

Wystarczy zostawić kontakt a oddzwonimy. CV nie jest wymagane.

Centrum Medyczne Medicenter jest prężną placówką działającą od 20 lat na warszawskim Mokotowie z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi (metro, tramwaj, autobus). Zatrudniamy lekarzy w 21 specjalizacjach zarówno w ramach kontraktów AOS z NFZ, POZ jak i prywatnie. Dysponujemy 17 klimatyzowanymi gabinetami w tym trzema gabinetami USG.

Gabinet ginekologiczny jest klimatyzowany i oferuje komfortowe warunki pracy w tym wyposażonie w elektrycznie sterowany fotel ginekologiczny, aparat USG i przylegającą toaletę intymną. W zespole mamy jeszcze 4 lekarzy ginekologów

Opis stanowiska

przyjmowanie i opieka nad pacjentami przychodni jeden do pięciu razy w tygodniu (wszystko do uzgodnienia) w elastycznych godzinach pracy.

Wypełnianie wymaganej przepisami dokumentacji. Jesteśmy w pełni skomputeryzowani włącznie z e-receptami i e-skierowaniami.

Wymagania

Dyplom lekarza i specjalizacja w dziedzinie ginekologii lub lekarz po drugim roku szkolenia specjalizacyjnego

aktualne prawo wykonywania zawodu

Mile widziane nastawienie na długoterminową współpracę

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka za usługę)

- dużą elastyczność w ustalaniu godzin i dni przyjęć

- elastyczne formy zatrudnienia: kontrakt, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza

- nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej

- pracę w zgranym i doświadczonym zespole Medicenter