Młodszy/a Specjalista/ka ds.
Przetargów

Warszawa, mazowieckie, Polska

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Przetargów

Inne Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS Pharma
Inna (Umowa o pracę)
Opublikowano: 9 grudnia 2019 o 15:50

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Przetargów
Warszawa
NR REF.: 1131929

Dla naszego Klienta, producenta urządzeń medycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Przetargów

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe wsparcie zespołu przetargowegooraz będzie miała możliwość poznania od podstaw funkcjonowanie Działu Przetargów w międzynarodowej firmie. Do zadań Młodszego/ej Specjalisty/ki będzie należało przygotowywanie dokumentacji i przekazywanie jej ogłaszającym, monitorowanie postępowań przetargowych, ścisła współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie formułowania postępowań ofertowych a także monitoring nowych ogłoszeń.

Od Kandydatów oczekujemy proaktywnosci oraz chęci do rozwoju w dziale przetargów.Z uwagi na międzynarodowe środowisko oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Kandydaci powinni znać MS Office, szczególnie Excel w stopniu średniozaawansowanym.Mile widziani studenci dostępni do pracy w pełnym wymiarze godzin lub absolwenci.

Nasz Klient oferuje umowę o prace, atrakcyjne wynagrodzenie oraz wdrożenie stanowisko przez zgrany i profesjonalny zespól, a także biuro w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście.


Jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy? Już teraz wyślij swoje zgłoszenie. Aplikuj