Praca - Klinika medycyny
estetycznej podejmie
współpracę z Dermat...

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Praca - Klinika medycyny estetycznej podejmie współpracę z Dermatologiem - Szczecin

Lekarz Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Estetic sp. z o.o. sp. k.
Na część etatu (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 1000 do 10000
Opublikowano: 28 września 2020 o 13:33

Jesteśmy jedną z najbardziej prestiżowych

i innowacyjnych klinik medycyny estetycznej w Polsce.

LEKARZ DERMATOLOG

W niepełnym wymiarze czasu pracy - samozatrudnienie/do negocjacji

Miejsce pracy: Szczecin Gumieńce

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie konsultacji z zakresu dermatologii i trychologii oraz zlecanie właściwych procedur medycznych.

- Przeprowadzanie badań dermatoskopowych zmian dermatologicznych oraz w oparciu o ich wynik usuwanie ich za pomocą lasera Co2, po uprzednim szkoleniu w Klinice.

- W przypadku posiadania niezbędnej wiedzy również opcjonalnie wykonywanie zabiegów z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatów syntetycznych i osocza oraz wykonywanie zabiegów również z zakresu laseroterapii, karboksyterapii, nici itp

-współpraca w zespole (lekarze, pielęgniarka, recepcja, kosmetolodzy)

-Dbanie o pozytywny wizerunek Kliniki

Oczekiwania:

·        aktywne prawo do wykonywania zawodu

.        posiadanie specjalizacji dermatologicznej, lub zakończone conajmniej 3 lata specjalizacji dermatologicznej

·        Wysoka kultura osobista

·        Komunikatywność i pogodne usposobienie

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

·        elastyczny grafik

·        Pracę w wiodącej na rynku polskim Klinice Medycyny Estetycznej

·        Realny rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (kursy i szkolenia)

·        Zniżki pracownicze na zabiegi wykonywane w Klinice

·        Wyjścia i wyjazdy integracyjne

·        Bezpłatny parking

·        Pracę w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres manager@estetic.pl lub pod numerem telefonu 781418251