Praca - Lekarz chirurg -
Swarzędz - woj. wielkopolskie

Swarzędz, wielkopolskie, Polska

Praca - Lekarz chirurg - Swarzędz - woj. wielkopolskie

Lekarz Swarzędz, wielkopolskie, Polska
Klient Portal-Medica
Na część etatu (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od do uzgodnienia do do uzgodnienia
Opublikowano: 19 listopada 2020 o 15:40

Placówka medyczna mieszcząca się w Swarzędzu, pilnie zatrudni na stanowisko:

Chirurg ogólny

Zadania:

  • Praca w poradni AOS

Idealni kandydaci:

  • Specjalizacja II stopnia
  • Minimalna liczba lat doświadczenia: 2- 3 lata

Pożądane umiejętności zawodowe i inne wymagania:

  • doświadczenie w drobnych zabiegach chirurgicznych;
  • możliwość kilku dyżurów w miesiącu
  • obsługa komputera - systemu HIS

Oferujemy:

  • Kontrakt lub umowę o pracę od zaraz, na czas nieokreślony w przypadku kontraktu, w przypadku umowy o pracę - 3 miesięczny okres próbny
  • Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie
  • Zwrot kosztów dojazdu do Swarzędza

Wymiar czasu pracy:

  • 2-3 razy w tygodniu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu nami w przypadku zainteresowania

📞Tel: 696 059 445, oraz zachęcamy do wysłania

CV 📧-> a.zahorska@portal-medica.pl