Pielęgniarka/Pielęgniarz
Medycyny Pracy

Siedlce, mazowieckie, Polska

Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz Siedlce, mazowieckie, Polska
PKP SA
Inna (Do ustalenia)
Opublikowano: 7 kwietnia 2021 o 00:00

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami przygotowywanie, prowadzenie, archiwizacja i zabezpieczenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonywanie badań diagnostycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami obsługa osób zgłaszających się na badania profilaktyczne, prowadzenie zapisów i rejestracja badanych współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i psychologami oraz innym personelem przychodni Wymagania: wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/ magisterskie na kierunku pielęgniarstwo aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki ukończony kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG mile widziany kurs kwalifikacyjny z zakresu ochrony zdrowia pracujących orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista dobra organizacja pracy własnej znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym Oferujemy: ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie na podstawie wybranego rodzaju umowy bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach