Praca - lekarz internista/
lekarz ginekolog - Salzburg
Austria

Salzburg, Austria

Praca - lekarz internista/ lekarz ginekolog - Salzburg Austria

Lekarz Salzburg, Austria
Klient Portal-MedicaHR
Na pełny etat (Umowa o pracę)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 5500 Euro do 7000 Euro
Opublikowano: 6 maja 2020 o 14:20

Dla naszego Klienta, dużego austriackiego szpitala klinicznego, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:
Lekarz Specjalista internista oraz lekarz ginekolog
Lokalizacja: Salzburg, Austria (bardzo blisko Niemiec)

Zakres zadań:
  • wykonywanie wszelkich podstawowych procedur związanych ze znieczuleniem
  • przeprowadzanie kwalifikacji anestezjologicznej w ambulatorium anestezjologicznym oraz na oddziałach
  • pełnienie dyżurów anestezjologicznych
  • pełnienie dyżurów lekarza pierwszego kontaktu w Klinice
Wynagrodzenie:
  • Bardzo dobre warunki pracy, wysokie zarobki (około 5500-7000 EUR)
Wymagania specjalistyczne
  • Tytuł lekarza specjalisty
  • Poziom znajomości języka C1
  • Spełnione wszystkie warunki do wpisania na listę lekarzy w Austrii
Wymagania osobowe
  • Niezawodność/Wiarygodność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Umiejętność komunikacji
Mile widziane
  • Podstawowa znajomość pooperacyjnej terapii przeciwbólowej oraz terapii bólu przewlekłego
  • Dyplom lekarza pierwszego kontaktu
Rodzaj zatrudnienia
  • Pełny wymiar czasu pracy ew. niepełny wymiar czasu pracy
Zapraszamy do kontaktu
Tel: 664336724, mail: c.szymanowski@portal-medica.pl