Lekarz Medycyny Pracy

Piła, wielkopolskie, Polska

Lekarz Piła, wielkopolskie, Polska
PKP SA
Inna (Do ustalenia)
Opublikowano: 7 kwietnia 2021 o 00:00

Zakres obowiązków: wykonywanie badań profilaktycznych: wstępnych, okresowych i kontrolnych, przewidzianych w Kodeksie pracy. wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie pracy i przepisach wydanych na jego podstawie. wykonywanie badań lekarskich oraz wydawanie orzeczeń na podstawie przepisów ustaw innych niż Kodeks pracy. wykonywanie badań lekarskich wraz z oceną stanu zdrowia pracownika przed wykonaniem szczepienia ochronnego niezbędnego w związku z wykonywaną pracą. kwalifikowanie pracowników do zakładów lecznictwa uzdrowiskowego na turnusy profilaktyczne finansowane przez pracodawców. uczestniczenie w komisjach bhp i wizytacje stanowisk pracy prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej Wymagania: wykształcenie wyższe medyczne specjalizacja w dziedzinie medycyny pracy dobra organizacja pracy wysoka kultura osobista przyjazne podejście do osób badanych Oferujemy: ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę pracę w firmie o ugruntowanej renomie i pozycji na rynku zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie lub B2B bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach