Praca - Lekarz dermatolog -
Olkusz

Olkusz, małopolskie, Polska

Praca - Lekarz dermatolog - Olkusz

Lekarz Olkusz, małopolskie, Polska
Klient PM
Na część etatu (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od od 180 zł/h do do uzgodnienia
Opublikowano: 5 lutego 2020 o 11:04

Prywatna przychodnia wielospecjalistyczna, z kompleksem specjalistycznych poradni oferujących usługi medyczne
oraz udzielanie świadczeń na najwyższym poziomie pacjentom prywatnym i komercyjnym z centr medycznych
i firm ubezpieczeniowych
w Olkuszu (woj. małopolskie) zatrudni na stanowisko:
Lekarz dermatolog
Co chcemy Ci zaoferować?
-Bezterminową umowę gwarantującą stabilne zatrudnienie w formie kontraktu,
lub umowę zlecenie od stycznia 2020r;
-Elastyczny grafik: wystarczy, że będziesz dyspozycyjny 1raz w tygodniu na min 5h;
- oczywiście jest możliwe więcej godzin/ dnii współpracy
- kwestia do dogadania, jesteśmy otwarci.
Wynagrodzenie: OD 180zł/h brutto
Wynagrodzenie: od 55% wykonanych procedur;
Twoje zadania:
-Udzielanie porad lekarskich z zakresu dermatologii i wenerologii
-Wykonywanie: dermatoskopii, wymazów oraz zabiegów kriochirurgicznych;
Wystarczy, że:
-Jesteś specjalistą I lub II stopnia, oraz posiadasz ok 6lat doświadczenia
( Jeśli jest ich mniej również zapraszamy do kontaktu)
Serdecznie zapraszamy Cię do współpracy,
będzie nam niezmiernie miło jeśli złożysz swoją aplikację
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem: 664336724