Praca lekarz dermatolog -
małopolskie

Olkusz, małopolskie, Polska

Praca lekarz dermatolog - małopolskie

Lekarz Olkusz, małopolskie, Polska
Portal-MedicaHR
Na część etatu (Do ustalenia)
Opublikowano: 8 listopada 2019 o 10:11

Prywatna przychodnia wielospecjalistyczna, z kompleksem specjalistycznych poradni oferujących usługi medyczne oraz udzielanie świadczeń na najwyższym poziomie pacjentom prywatnym i komercyjnym z centr medycznych i firm ubezpieczeniowych w Olkuszu (woj. małopolskie) zatrudni na stanowisko:

Lekarz dermatolog

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Bezterminową umowę gwarantującą stabilne zatrudnienie w formie kontraktu, lub umowę zlecenie od stycznia 2020r;
  • Elastyczny grafik: wystarczy, że będziesz dyspozycyjny 1 raz w tygodniu na min 5h;
  • Wynagrodzenie: od 55% wykonanych procedur;

Twoje zadania:

  • Udzielanie porad lekarskich z zakresu dermatologii i wenerologii
  • Wykonywanie: dermatoskopii, wymazów oraz zabiegów kriochirurgicznych;

Wystarczy, że:

  • Jesteś specjalistą I lub II stopnia, oraz posiadasz ok 6lat doświadczenia

Serdecznie zapraszamy Cię do współpracy, będzie nam niezmiernie miło,

jeśli złożysz swoją aplikację w formie CV na adres:

c.szymanowski@portal-medica.pl

Po więcej informacji zachęcamy

do kontaktu pod numerem:

664 336 724