Praca - Lekarz medycyny
estetycznej - Łódź

Łódź, łódzkie, Polska

Praca - Lekarz medycyny estetycznej - Łódź

Lekarz Łódź, łódzkie, Polska
Sztuka i Estetyka
Inna (Kontrakt / Działalność)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 4000 do 20000
Opublikowano: 14 stycznia 2020 o 19:14

Sztuka i Estetyka poszukuje do swojej siedziby w Łodzi

Lekarza Medycyny Estetycznej

Miejsce pracy: Łódź/Cała PolskaRegion: łódzkie

Opis stanowiska

Wykonywanie zabiegów na wyjazdach we współpracy z Partnerami kliniki z zakresu:

• toksyna botulinowa

• mezoterapia

• wypełniacze

• lipoliza Aqualyx®

• wolumetria

• nici PDO

• osocze bogatopłytkowe

• i inne

Wymagania

• uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny

• certyfikaty uprawniające do wykonywania ww. zabiegów

• ubezpieczenie OC obejmujące zabiegi medycyny estetycznej

• gotowość do podjęcia współpracy mobilnej na terenie całego kraju

• doświadczenie poparte praktyką przy wykonywaniu ww. zabiegów

• profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami

• mile widziany certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Oferujemy

• umowę o współpracy

• elastyczny czas pracy, od 1 dnia w miesiącu

• przyjazną atmosferę w pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ATRIA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi (90-613), Gdańska 80 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ATRIA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi (90-613) przy ul. Gdańskiej 80. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.