Pielęgniarka / Pielęgniarz

Leszno, wielkopolskie, Polska

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Pielęgniarka / Pielęgniarz Leszno, wielkopolskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
Inna (Kontrakt / Działalność)
Opublikowano: 29 października 2019 o 10:23

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć współpracę na stanowisku:

 

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Leszno

kontakt: Rafał tel. (32) 413 15 50 wew. 4

 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

~ Pomoc doraźna.

 

WYMAGANIA

~ Prowadzenie działalności gospodarczej

~ Własny samochód + prawo jazdy kat. B (czynne).

 

OFERUJEMY

~ Współpracę w oparciu o działalność gospodarczą.

 

KONTAKT : Rafał tel. (32) 413 15 50 wew. 4

Połączenie z pracownikiem działu HR jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące."

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po skazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

 


Jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy? Już teraz wyślij swoje zgłoszenie. Aplikuj