Praca dla lekarza w Krakowskim
Hospicjum dla Dzieci im. ks.
Józef...

Kraków, małopolskie, Polska

Praca dla lekarza w Krakowskim Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera

Lekarz Kraków, małopolskie, Polska
Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera
Inna (Do ustalenia)
Opublikowano: 18 marca 2021 o 13:15

PRACA DLA LEKARZA W KRAKOWSKIM HOSPICJUM DLA DZIECI IM. KS. JÓZEFA TISCHNERA

Obowiązki:

  • Świadczenie usług w zakresie leczenia dzieci w ramach kontraktu z NFZ w domowym hospicjum dla dzieci;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Stosowne kompetencje zawodowe,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem na adres: kontakt@hospicjumtischnera.org lub jolanta.gozdzik@hospicjumtischnera.org

W CV prosimy umieścić formułę klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera, ul. Różana 11/1, 30-505 Kraków w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”.