Praca - Lekarz do prowadzenia
poradni rehabilitacyjnej -
Kobierzy...

Kobierzyce, dolnośląskie, Polska

Praca - Lekarz do prowadzenia poradni rehabilitacyjnej - Kobierzyce k. Wrocławia

Lekarz Kobierzyce, dolnośląskie, Polska
NZOZ "Twój Lekarz" Sp. z o.o.
Na część etatu (Kontrakt / Działalność)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od do ustalenia do do ustalenia
Opublikowano: 29 listopada 2019 o 13:15

NZOZ "Twój Lekarz" Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. Jesteśmy przychodnią stawiającą na jakość medyczną i jakość obsługi pacjenta. Poszukujemy osób chcących tworzyć z nami zespół, któremu bliskie są wartości – wzajemny szacunek, pracowitość, dbałość o pacjenta. Działamy na terenie gminy Kobierzyce i miasta Wrocławia.

Aktualnie poszukujemy lekarza do prowadzenia poradni rehabilitacyjnej.

Oferujemy prowadzenie medycznej opieki nad pacjentami w zakresie rehabilitacji leczniczej na terenie gminy Kobierzyce w ramach kontraktu z NFZ. Harmonogram pracy do ustalenia. 

Zatrudnimy lekarza specjalistę w zakresie ortopedii, rehabilitacji lub balneologii i medycyny fizykalnej (również w trakcie specjalizacji),

Poszukujemy osoby:

  • szybko podejmującej trafne decyzje medyczne,
  • posiadającej stabilne plany zawodowe,
  • dokładnej, komunikatywnej, cierpliwej, uczciwej i zaangażowanej,
  • gotowej objąć opieką grupę pacjentów z terenu gminy Kobierzyce.

Zapewniamy komfortowe warunki pracy, elastyczny grafik, oraz wsparcie zespołu lekarzy, wykwalifikowanego personelu administracyjnego i zespołu gabinetu rehabilitacji.

Zapraszamy do wysyłania swoich CV na adres: biuro@twojlekarz.net wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


Jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy? Już teraz wyślij swoje zgłoszenie. Aplikuj