Praca - Pielęgniarka
anestezjologiczna /
Pielęgniarz anestezjolog...

Katowice, śląskie, Polska

Praca - Pielęgniarka anestezjologiczna / Pielęgniarz anestezjologiczny - Katowice

Pielęgniarka / Pielęgniarz Katowice, śląskie, Polska
Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
Na pełny etat (Do ustalenia)
Opublikowano: 27 kwietnia 2021 o 11:51

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

zatrudni

PIELĘGNIARKĘ ANESTEZJOLOGICZNĄ / PIELĘGNIARZA ANESTEZJOLOGICZNEGO

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie pacjenta do znieczulenia
  • przygotowanie sprzętu i leków przed zabiegiem lub operacją
  • współpraca z lekarzem anestezjologiem, monitorowanie wartości parametrów podstawowych funkcji życiowych pacjenta
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

WYMAGANIA:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem
  • dobra obsługa komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • chęć dokształcania się połączona z dużą motywacją
  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)