Praca - Lekarz Asystent
Oddziału Wewnętrznego -
Barlinek

Barlinek, zachodniopomorskie, Polska

Praca - Lekarz Asystent Oddziału Wewnętrznego - Barlinek

Lekarz Barlinek, zachodniopomorskie, Polska
Klient PM
Na pełny etat (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 120 zł / h do do ustalenia
Opublikowano: 12 października 2020 o 13:51

Placówka medyczna mieszcząca się w Barlinku (woj. zachodniopomorskie), około 30 km od Gorzowa Wlkp., pilnie poszukuje na stanowisko:

Lekarza asystenta oddziału wewnętrznego (internisty)

Oferujemy:

  • Rodzaj umowy - według preferencji lekarza
  • Pracę od zaraz na czas nieokreślony - pełny etat + dyżury
  • Wynagrodzenie: 120 zł/h brutto (do uzgodnienia)
  • Mieszkanie służbowe w pięknej okolicy - wśród lasów i jezior -lokal o powierzchni ok 31 m² (dwa pokoje, przedpokój, łazienka, zaplecze kuchenne - do remontu);

Wymagania:

  • Specjalizacja I lub II stopnia;
Zadania:

  • Badanie, diagnozowanie i leczenie chorych
  • Ustalanie metod leczenia
  • Wykonywanie zabiegów diagnostycznych i leczniczych
  • Nadzór nad stanem zdrowia chorego w okresie hospitalizacji
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Świadczenie dyżurów;

W przypadku zainteresowania serdecznie zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z nami: