Pielęgniarka/pielęganiarz w
domach opieki Holandia

Amsterdam, Holandia

Pielęgniarka/pielęganiarz w domach opieki Holandia

Pielęgniarka / Pielęgniarz Amsterdam, Holandia
Medena Rek Polska
Na pełny etat (Umowa o pracę)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
od 10000 do 11000 zł
Opublikowano: 30 marca 2021 o 11:01


Stanowisko:

Pielęgniarz/pielęgniarka w domach opieki w Holandii.  

Miejsce pracy:

Holandia – praca w domach opieki Profile:

 • psychogeriatria
 • somatyczny
 • rehabilitacja geriatryczna

Nasze działania:

Rosnąca liczba seniorów zwiększa presję na systemy zdrowia. Holandia ma starannie rozwinięty system ochrony zdrowia i zapewnia opiekę nad tą ważną i rosnącą częścią społeczeństwa, wyznaczając standard w opiece nad osobami starszymi. Naszym zadaniem jest połączenie kandydata z wybraną instytucją i zaoferowanie możliwości rozwoju w zawodzie pielęgniarza i pielęgniarki.

Atrakcyjne wynagrodzenie i satysfakcjonująca pensja na jednym stanowisku, praca w nowoczesnej ochronie zdrowia w jednym z ważnych krajów UE.

Pensja – po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu - ok. 2000 EUR/mc netto plus dodatek mieszkaniowy ok. 500 EUR/mc. 

Nie znam holenderskiego, co z językiem?

Projekt przewiduje intensywną naukę języka holenderskiego na kursie online w Polsce (polscy doświadczeni lektorzy języka). Koszty kursu opłacane są przez pracodawcę. Podczas trwania nauki pracodawca będzie wypłacał comiesięczne stypendium.
Pomoc w znalezieniu mieszkania i wsparcie podczas całego procesu rekrutacji, nauki języka i przeprowadzki ze strony MedicFource.

 

O firmie:

Medena Rek Polska od 2000 roku zajmuje się rekrutacją personelu medycznego. Naszym głównym kierunkiem jest publiczna ochrona zdrowia w Szwecji. Obecnie w porozumieniu z Medic Fource - z oferujemy również pracę dla pielęgniarek i pielęgniarzy w Holandii oraz dentystów i asystentów stomatologicznych we Francji. Opiekujemy się kandydatem w całym procesie rekrutacji, uczymy języka, pomagamy w relokacji pracowników i ich rodzin.


Twoja rola

Dbałość o jakość.

Pielęgniarze i pielęgniarki są w centrum łańcucha opieki nad pacjentami. Jako pielęgniarka z wyższym wykształceniem zawodowym i umiejętnością poruszania się między opieką a leczeniem jesteś głównym filarem domów opieki. Pracujesz w zgranym i multidyscyplinarnym zespole, zawsze w bliskim kontakcie z lekarzem.

Koordynacja opieki zdrowotnej. Wczesne rozpoznanie schorzenia i podjęcie odpowiednich działań należy do podstawnych obowiązków pielęgniarki opiekującej się osobami starszymi. Musisz myśleć z wyprzedzeniem, stosować przemyślane podejście i koordynować niezbędne środki opieki dla każdego pacjenta.

Zarządzanie ulepszeniami. Obecnie coraz ważniejsze jest samozarządzanie zespołu, dlatego rośnie również znaczenie umiejętności organizacyjnych. Chcemy, by każdy pielęgniarz/pielęgniarka rozwijali swoje kwalifikacje w oparciu od odpowiedzialność za powierzone zadania. Identyfikacja możliwych ulepszeń i dzielenie się zawodowym doświadczeniem w celu usprawnienia pracy całego zespołu są mile widziane.


Wymagania

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat pielęgniarstwa) i ważne prawo wykonywania zawodu
 • Wykształcenie w jednym z państw UE i obywatelstwo jednego z krajów UE
 • Chęć do wyjazdu, nauki języka holenderskiego oraz pracy w domach opieki i pozostania w Holandii przez co najmniej 2 lata  

Wymagania dodatkowe:

 • Komunikatywny język angielski
 • Zainteresowanie pracą z pacjentami geriatrycznymi i doświadczenie w tej dziedzinie

Co zyskujesz aplikując do pracy w Holandii?

 

 • stała umowa o pracę, pełny etat
 • niska liczba pacjentów pod opieką
 • nowoczesne ośrodki ze świetnym wyposażeniem
 • praca w zespołach z lekarzem
 • leczenie pacjentów w dobrze zorganizowanym środowisku
 • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
 • nauka nowego języka na kursie finansowanym przez przyszłego pracodawcę
 • gwarancja zatrudnienia po kursie językowym na co najmniej 2 lata 


Jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy? Już teraz wyślij swoje zgłoszenie. Aplikuj