Praca - Opiekun/ka osoby
starszej / Healthcare
Assistant - Irland...

misc.countries.

Praca - Opiekun/ka osoby starszej / Healthcare Assistant - Irlandia

Pielęgniarka / Pielęgniarz misc.countries.
Klient Portal-Medica
Na pełny etat (offer.job-forms.)
Opublikowano: 15 lipca 2021 o 12:51

Opiekun/ka osoby starszej/Healthcare Assistant
Miejsce pracy: Irlandia
okolice Dublina: Dun Laoghaire, Blackrock, Dalkey, Bray, Sandyford

Oferujemy:
  1. Wynagrodzenie od:
    • poniedziałek -piątek  13 /h
    • soboty 15 /h
    • niedziele 17 /h
  2. Praca 40h tygodniowo
  3. Dopłata do paliwa (jeśli własny lub wypożyczony samochód) 150€
  4. Zakwaterowanie na pierwsze 4 tygodnie pobytu
  5. Kompleksowa opieka i wprowadzenie do pracy szkolenie)
  6. Lekcje z irlandzkim instruktorem jazdy
  7. Pomoc w sprawach organizacyjnych na miejscu, bank(założenie konta),urzędy, formalności

Na czym będzie polegać Twoja praca:

Opiekun osoby starszej/Healthcare Assistant za zadania ma opiekę nad osobami z demencją, z inkontynencją:
  • dojazd do domu pacjenta
  • pomoc w przemieszczaniu się
  • towarzyszenie osobie starszej
  • pomoc w czynnościach higienicznych/toaleta
  • nadzorowanie/ podawanie leków
  • przygotowywanie posiłków
  • pomoc w lekkich pracach domowych
  • monitorowanie czynności i ogólnego stanu zdrowia

Wymagania:
  • dyplom pielęgniarki lub opiekuna medycznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • wysoki poziom empatii
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy
  • gotowość do relokacji