Praca - Lekarz Internista -
woj. pomorskie

pomorskie, Polska

Praca - Lekarz Internista - woj. pomorskie

Lekarz pomorskie, Polska
Klient Portal-Medica
Inna (Do ustalenia)
Wynagrodzenie miesięczne brutto:
do 43200 zł
Opublikowano: 28 lipca 2020 o 11:55

Placówka medyczna mieszcząca się  w woj. pomorskim, pilnie zatrudni na stanowiska:

  • Ordynatora oddziału wewnętrznego oraz
  • Zastępcę ordynatora (z możliwością pełnienia funkcji zastępcy dyrektora ds. lecznictwa)

Oferujemy:

  • Pracę na kontrakcie – od zaraz
  • Wynagrodzenie: 43200 złotych miesięcznie (ryczałt)
  • Wymiar czasu pracy: 360 h/miesięcznie
  • Pracę w oddziale łączoną z dyżurami w systemie 3/4 doby naprzemiennie z drugim lekarzem po 360 h/miesięcznie. Możliwość zmiany na system 2/2 doby lub inny dogodny
  • Dobre warunki socjalne na czas pełnienia dyżuru

Obowiązki:

  • Udzielanie świadczeń w oddziale wewnętrznym, hospicjum i ZOL z przewagą pracy w oddziale wewnętrznym
  • Koordynowanie i organizowanie pracy lekarskiej w oddziale

Wymagania:

  • Specjalista chorób wewnętrznych (internista) II stopnia
  • Doświadczenie w pracy
  • Pozytywne nastawienie do życia i kreowanie dobrej atmosfery w pracy

W przypadku zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Tel: 664 336 724, Mail: c.szymanowski@portal-medica.pl