Portal Medica na Facebooku
Szukaj

PIELĘGNIARKA (NR 0776)

oferta dodana przez Centralna Baza Ofert Pracy w kategorii Pielęgniarka/Pielęgniarz
11.02 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Numer oferty: StPr/19/0776

Obowiązki:

realizacja opieki pielęgniarskiej w ramach opieki długoterminowej

rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Miejsce pracy: Smukalska 251, 85-485 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy ul. Smukalska 251 85-485 Bydgoszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wynagrodzenie brutto: od 3 080 PLN

Osoba do kontaktu: Bożena Wildhirt

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Szczegóły tej oferty

  • forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
  • liczba wakatów: 2

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Centralna Baza Ofert Pracy
Jesteś pracodawcą? Już teraz wykorzystaj atrakcyjne pakiety do publikacji ofert! Dodaj ofertę do portalu