Portal Medica na Facebooku
Szukaj

Mlodszy Analityk finansowy z j. francuskim - farmacja - Warszawa

oferta dodana przez Michael Page w kategorii Farmacja
11.02 Warszawa, mazowieckie

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - zarządzanie, finanse, ekonomia itp.
  • 2 lata doświadczenia w analizie biznesowej / finansowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość Excel oraz umiejętność pracy na bardzo dużej ilości danych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • Wysokie umiejętności komunikacji
  • Otwarcie na relokacje - mile widziane

Opis stanowiska / Job description:

  • Koordynowanie i prowadzenie prac nad budżetowaniem, prowadzenie forecastow i jego rewizji
  • Przygotowanie raportów ze sprzedaży, KPI, P&L
  • Prowadzenie analiz biznesowych - dochodowość poszczególnych biznesów, produktów i wydawanie rekomendacji do kolejnych celów biznesowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Branie udziału w projektach mających na celu optymalizacje wydatków
  • Wsparcie działu kontrolingu w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy / We offer:

  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Praca w oparciu o umowę o prace
  • Realny wpływ na rozwijanie biznesu w obszarze CEE

Szczegóły tej oferty

  • forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
  • liczba wakatów: 1

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Michael Page
01-497 Warszawa
Polska
Jesteś pracodawcą? Już teraz wykorzystaj atrakcyjne pakiety do publikacji ofert! Dodaj ofertę do portalu