Portal Medica na Facebooku
Szukaj

Pielęgniarka/Pielęgniarz operacyjna/y (instrumentariusz/ka) - okulistyka

oferta dodana przez Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w kategorii Pielęgniarka/Pielęgniarz
13.12 Nałęczów, lubelskie

W związku z rozwojem firmy Ośrodek Chirurgii Oka Profesora Zagórskiego w Rzeszowie poszukuje pielęgniarki do pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz operacyjna/y (instrumentariusz/ka):

Opis stanowiska:

• Wykonywanie badań diagnostycznych
• Asystowanie przy zabiegach i operacjach
• Przygotowywanie narzędzi i materiałów, sterylizacja narzędzi
• Opieka nad pacjentem przed i po zabiegach okulistycznych
• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami
• Praca w zespole

Wymagania:

• Wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza
• Specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego
• Aktualne prawo wykonywania zawodu
• Umiejętność obsługi komputera
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w okulistyce

Od kandydata oczekujemy:

• Zorientowania na wysoki standard obsługi pacjenta
• Dobrej organizacji pracy
• Dyspozycyjności związanej z pracą w systemie równoważnym
• Umiejętności pracy w zespole
• Wysokiej kultury osobistej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Pracę na umowę o pracę/zlecenie/ kontraktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: wspolpraca@ocho.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Szczegóły tej oferty

  • forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
  • liczba wakatów: 1

Jak aplikować?

tel. 603490777
wspolpraca@ocho.pl

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego
al. Kasztanowa 6
24-140 Nałęczów
Jesteś pracodawcą? Już teraz wykorzystaj atrakcyjne pakiety do publikacji ofert! Dodaj ofertę do portalu