Portal Medica na Facebooku
Szukaj

Technik ceramista - Warszawa Mokotów

oferta dodana przez Klient Portal-MedicaHR w kategorii Ochrona zdrowia
16.07 Warszawa, mazowieckie

Nowoczesna klinika stomatologiczna

(Warszawa - Mokotów)

zatrudni osobę na stanowisko

Technik dentystyczny – ceramista

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie koron i mostów na zębach własnych i implantach
  • Ceramika napalana i prasowana
  • Wykonywanie licówek, wax upów

Nasze oczekiwania:

  • Technik z doświadczeniem w wykonywaniu w/w prac
  • Min. 2 lata doświadczenia jako ceramista
  • Precyzja
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Napalanie ceramiki na różne typy struktur
  • Doświadczenie w pracach na implantach
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w organizacji pracy
  • Współpraca z lekarzem
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę (lub własna działalność)
  • Planowana data rozpoczęcia pracy – sierpień 2018
  • Wynagrodzenie: 6000-7000 zł brutto (zależnie od rodzaju umowy)
  • Dodatkowe bonusy (m.in. za brak zwolnień lekarskich)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres:

biuro@portal-medica.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez iVision s.c. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Szczegóły tej oferty

  • forma zatrudnienia: Kontrakt
  • liczba wakatów: 1

Jak aplikować?

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Klient Portal-MedicaHR
02-652 Warszawa
Jesteś pracodawcą? Już teraz wykorzystaj atrakcyjne pakiety do publikacji ofert! Dodaj ofertę do portalu