Portal Medica na Facebooku
Szukaj

Pielęgniarka/Pielęgniarz

oferta dodana przez Szpital w kategorii Pielęgniarka/Pielęgniarz
05.02 zagranica, Niemcy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

  Aktualnie, dla naszego niemieckiego Klienta, poszukujemy:

 Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujemy osób do pracy w szpitalach na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

  •  opieka nad pacjentami placówek szpitalnych.

Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1, mile widziana znajomość na poziomie B2
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
  • wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo)

Pracownikom zapewniamy:

  •  wynagrodzenie 1700 – 1800 EUR netto miesięcznie, wypłacane zawsze terminowo
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • pełny pakiet ubezpieczenia, z odprowadzanymi składkami do "ZUSu" niemieckiego
  • odprowadzanie składek na emeryturę
  • sprawdzone i pewne miejsca pracy
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów
  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów, dużo ofert pracy ‘od zaraz’

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim oraz niemieckim na adres :

 k.zuk@impel.pl

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

Szczegóły tej oferty

  • forma zatrudnienia: Do uzgodnienia
  • liczba wakatów: 10

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szpital
Niemcy
Jesteś pracodawcą? Już teraz wykorzystaj atrakcyjne pakiety do publikacji ofert! Dodaj ofertę do portalu