III Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia

23 listopada 2017 tagi: Targi | Konferencje

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w odbywającej się dnia 23 listopada 2017 roku konferencji poświęconej w całości kadrze zarządzającej podmiotami medycznymi. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w Hotelu Sangate, ul. 17 stycznia 32.

Kongres skierowany jest do osób podejmujących się trudnego tematu zarządzania placówkami medycznymi. Spotkanie ma za zadanie m. in. zachęcenie uczestników do refleksji i dyskusji nad rezultatami ich pracy oraz kierunkami zmian w polskim sektorze ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych trendów i nowych technologii. W realizacji założeń spotkania mają służyć najlepsi w Polsce eksperci, na co dzień zajmujący się prawem, zarządzaniem, finansami oraz ochroną wizerunku.  W trakcie całego dnia i kilku ścieżek tematycznych zostaną omówione zagadnienia ściśle związane z biznesową stroną kierowania podmiotami medycznymi. 

Udział w wydarzeniu gwarantuje:

  • - Wiedzę, która ułatwi codzienną pracę
  • - Umiejętności marketingowe pozwalające na zostanie liderem rynku
  • - Wymianę doświadczeń z ekspertami
  • - Kontakty biznesowe zapewniające rozwój na każdej płaszczyźnie

 

Firmy zainteresowane pokazaniem się podczas konferencji przed licznym gronem z sektora Ochrony Zdrowia regionu mazowieckiego, zapraszamy do kontaktu: biuro@mcbkonferencje.pl lub 506-421-408.

Data:
23.11.2017
Lokalizacja:
Warszawa, Hotel Sangate, ul. 17 stycznia 32

Zapisów można dokonać pod adresem: http://mcbkonferencje.pl/konferencje;3;126;1

 

Wróć na stronę główną bloga