Blog

O tym warto wiedzieć

Dlaczego warto inwestować w siebie?

22 lipca 2021

Istnieje jedna pewna i sprawdzona metoda na zwiększanie swojej wartości na rynku pracy — inwestowanie we własny rozwój, ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Dotyczy to zarówno umiejętności twardych, jak i miękkich — zdolność komunikacji jest niezwykle ważnym czynnikiem, którego nie należy bagatelizować. Jakich korzyści mogą spodziewać się osoby nieustannie rozwijające swoje kompetencje i dlaczego jest to tak ważne na obecnym rynku pracy — postaramy się wyjaśnić w tym artykule.

czytaj więcej

Dlaczego warto szukać pracy z agencją HR?

6 lipca 2021 tagi: Rynek pracy

Znalezienie pracy idealnie dopasowanej do naszych zarówno oczekiwań, jak i możliwości nie zawsze jest łatwym zadaniem. Nawet jeśli potencjalnie interesujących nas ogłoszeń o pracę jest sporo, bo zawartości samego ogłoszenia często ciężko ocenić, czy dana placówka spełnia nasze wymagania. Rozmowa rekrutacyjna zwykle oferuje już więcej informacji, jednak tak naprawdę o realiach warunków panujących w danym miejscu pracy będziemy mieli okazję przekonać się dopiero po zatrudnieniu. To jedne z powodów, dla których pracownicy coraz chętniej korzystają z agencji HR w procesie rekrutacji. W tym artykule przybliżymy korzyści wynikające z takiego rozwiązania.

czytaj więcej

Jak odejść z pracy i nie palić za sobą mostów?

29 czerwca 2021

Stało się! Podjąłeś decyzję o zwolnieniu i zastanawiasz się jak odejść z aktualnej pracy z klasą? Na co zwrócić uwagę by rozstać się z pracodawcą i zespołem w przyjaznych stosunkach? W tym artykule przedstawimy Ci kilka z najważniejszych punktów, które pomogą ci zakończyć współpracę w możliwie najbardziej profesjonalny sposób.

czytaj więcej